❤️Pásky a šle

Blancheporte Splétaný opasek s medailonem karamelová

Blancheporte Splétaný opasek s medailonem karamelová e-shop >>

Tento splétaný opasek bude pokladem dámského módního šatníku! Můžete ho zkombinovat s oblíbenými šaty i kalhotami, vždy bude skvělý. Kvalitní kůže. Splétaný. Medailon s .. Zjistit více >>Blancheporte Kožený opasek kaštanová 3840 (80 cm)

Blancheporte Kožený opasek kaštanová 3840 (80 cm) e-shop >>

V šatníku žádného elegantního muže by neměl chybět pěkný pásek. Spona ve stříbrné barvě. Vyrobeno ve Francii. Blancheporte Kožený opasek kaštanová 38/40 (80 cm) od výrob.. Zjistit více >>Blancheporte Kožený opasek černá 3840 (80 cm)

Blancheporte Kožený opasek černá 3840 (80 cm) e-shop >>

V šatníku žádného elegantního muže by neměl chybět pěkný pásek. Spona ve stříbrné barvě. Vyrobeno ve Francii. Blancheporte Kožený opasek černá 38/40 (80 cm) od výrobce B.. Zjistit více >>Blancheporte Splétaný kožený opasek růžová zlatá 3640 (105cm)

Blancheporte Splétaný kožený opasek růžová zlatá 3640 (105cm) e-shop >>

Kouzlo módní dokonalosti se ukrývá ve správných doplňcích! Inspirujte se a pořiďte si splétaný kožený opasek, který doplní Vaše šaty nebo tuniky. Úzký opasek se zapíná .. Zjistit více >>Blancheporte Splétaný kožený opasek karamelová 3640 (105cm)

Blancheporte Splétaný kožený opasek karamelová 3640 (105cm) e-shop >>

Kouzlo módní dokonalosti se ukrývá ve správných doplňcích! Inspirujte se a pořiďte si splétaný kožený opasek, který doplní Vaše šaty nebo tuniky. Úzký opasek se zapíná .. Zjistit více >>Blancheporte Splétaný kožený opasek černá 3640 (105cm)

Blancheporte Splétaný kožený opasek černá 3640 (105cm) e-shop >>

Kouzlo módní dokonalosti se ukrývá ve správných doplňcích! Inspirujte se a pořiďte si splétaný kožený opasek, který doplní Vaše šaty nebo tuniky. Úzký opasek se zapíná .. Zjistit více >>Blancheporte Pružný dvoubarevný opasek čokoládová 4852 (135cm)

Blancheporte Pružný dvoubarevný opasek čokoládová 4852 (135cm) e-shop >>

Váš outfit bude dokonalý díky pružnému dvoubarevnému opasku! Dvoubarevný pro stylový vzhled a pružný pro maxi pohodlí, tomu nelze odolat. Elastický. Čtvercová spona. Blanchepo.. Zjistit více >>Blancheporte Splétaný jutový opasek s dřevěnou sponou vícebarevná 3640

Blancheporte Splétaný jutový opasek s dřevěnou sponou vícebarevná 3640 e-shop >>

Ideální pro zdůraznění pasu, sluší šatům i kalhotám, to je splétaný jutový opasek! Pestrobarevné splétání. Kulatá spona ze dřeva. Blancheporte Splétaný jutový opasek s .. Zjistit více >>Blancheporte Pajetkový opasek s oválnou sponou vícebarevná 3436

Blancheporte Pajetkový opasek s oválnou sponou vícebarevná 3436 e-shop >>

Pro zářivý styl doplňte Váš outfit pajetkovým opaskem s oválnou sponou! Pestrobarevný pajetkový opasek. Oválná spona. Nastavitelný. Blancheporte Pajetkový opasek s oválnou spo.. Zjistit více >>Blancheporte Splétaný pružný opasek, kožené zakončení měděná 3840 (80 cm)

Blancheporte Splétaný pružný opasek, kožené zakončení měděná 3840 (80 cm) e-shop >>

Tento opasek skvěle doplní každý pánský outfit. Splétaný. Kožená zakončení. Na kovovou sponu a 4 dírky pro nastavení. Vyrobeno ve Francii. Blancheporte Splétaný pružný opas.. Zjistit více >>
Oblečení a móda | Módní doplňky | Pásky a šle